Wizardi

Náš příběh

Jsme digitální kouzelníci, jsme geekové, jsme vývojáři, ale nezapomínáme být i normálními uživateli. Jsme posedlí technologiemi, ale nejsme technokrati. Jsme posedlí precizností, ale nejsme pedanti. Snažíme se dělat věci smysluplně, a nejlépe, jak to jde.

Přestože podle zápisu v rejstříku vznikla firma Digital Wizards teprve v roce 2014, její historie začala už v roce 2003, kdy jsem dokončil vysokou školu a začal podnikat. Jako každý v té době jsem se pustil do psaní vlastního CMS a vznikl tak pradědeček našeho redakčního systému Woodee. Od vlastního redakčního systému byl už jen krok k vlastnímu e-shopovému řešení.

Jak šel čas, tak s přibývajícími projekty se z one man show stala “malá firma” sdružující specialisty na tvorbu webových stránek, aplikací a e-shopů. Postupně s příchodem větších klientů nastala potřeba transformovat toto “sdružení” na plnohodnotnou firmu. A tak v listopadu 2014 vznikla společnost Digital Wizards Group.

Vývoj
Vývoj

Chceme vytvářet úžasné digitální projekty, které budou lidé rádi používat. Proto je pro nás každý projekt výzvou a dáváme do něj maximum svých znalostí a zkušeností, aby na konci vývoje byl jedinečný produkt.

Technologie
Technologie

Technologie jsou naším pracovním nástrojem, proto naše technologické know-how stále zdokonalujeme a zkoušíme nové postupy. Nezůstáváme na jednom místě, a stále se posouváme kupředu.

Spolupráce
Spolupráce

Po předání a spuštění projektu naše práce nekončí. Snažíme se, aby každý náš klient byl pro nás i partner, se kterým projekt dále rozvíjíme a vylepšujeme podle toho, jak se vyvíjí a roste.

Aleš Rosa
Aleš Rosa

Majitel

Marek Minarovič
Marek Minarovič

Project manager

Michal Čerbák
Michal Čerbák

Vedoucí oddělení vývoje

Petrana Suchá
Petrana Suchá

Marketing a sociální sítě