Redakční systém Woodee² CMS

Spolehlivý a jednoduchý nástroj pro správu vašeho on-line byznysu

Skvělý web se neobejde bez dobrého designu, čtivého obsahu a intuitivního ovládání, ale potřebuje i kvalitní redakční systém. A takovým systémem je Woodee² CMS.
Na míru vašemu byznysu

Na míru vašemu byznysu

Woodee² CMS se dokáže přizpůsobit potřebám vašeho on-line byznysu. Díky tomu získáte nástroj obsahující pouze ty funkce, které opravdu potřebujete.

Jednoduchý a přehledný

Jednoduchý a přehledný

Práce s Woodee² CMS je intuitivní a jednoduchá. Díky přehlednému rozhraní může redakční systém ovládat běžný uživatel bez programátorských znalostí.

Univerzální

Univerzální

Jednoduché webové stránky, nebo složité webové aplikace? S redakčním systémem Woodee² CMS zvládnete obojí.

SEO friendly

SEO friendly

Woodee² CMS vyřeší i všechny on-page faktory SEO, jako je např. nastavení metadat stránky, hezké URL, mapa webu (sitemap), popisky obrázků apod.

Modulární

Modulární

Woodee² CMS můžete snadno rozšiřovat o další moduly - blog, fotogalerie, reference, katalog, newsletter, kontaktní formulář, partneři, diskuze či e-shop.

Bezpečný a spolehlivý

Bezpečný a spolehlivý

Libovolný počet uživatelských skupin s přesně nastavenou mírou oprávnění. Logování chyb a přístupů. Systém pro monitorig běhu webu. Pravidelné zálohování.

Stále aktuální

Stále aktuální

Vždy máte k dispozici nejnovější verzi systému s pravidelnými bezpečnostními aktualizacemi. To vše na jedno kliknutí.

Moderní

Moderní

Systém pohání světově nejoblíbenější framework Laravel, který využívá všechny nejnovější vlastnosti a možností jazyka PHP.

Přehledné administrační rozhraní

Redakční systém Woodee² CMS má uživatelsky přívětivé prostředí, ve kterém se neztratíte a práce v něm je pohodlná a jednoduchá. Obsah může přidávat a editovat prakticky každý.

Woodee² CMS je redakční systém založený na open-source CMS platformě October, kterou jsme lokalizovali a rozšířili o vlastnosti a funkce, které nám pomáhají snadno vytvořit jakékoliv webové řešení za zlomek času a ceny.
V našich modulech a rozšířeních jsme zúročili více jak 10 leté zkušenosti s vývojem redakčního systému. A díky tomu...
  • Má pokročilou správu oprávnění uživatelů – každý, kdo obsah spravuje, tak může mít přístup jen k datům, za která nese zodpovědnost.
  • Má vestavěný AJAXový framework, díky kterému lze měnit obsah stránky bez znovu načítání a např. odeslání formuláře a další činnosti lze provádět na pozadí.
  • Má systém na pravidelné zálohování obsahu. Zálohy lze vytvářet i ručně, takže před rozsáhlejší změnou webu si jej můžete zazálohovat, a případně poté obnovit ze zálohy.
  • Má podporu pro ukládání obsahu na vzdálená uložiště. Obrázky tak můžete mít například na CDN.
  • Má modul pro efektivní vytvaření newsletterů, kdy můžete obsah newsletteru tvořit pomocí obsahu webu.
  • Má modul pro vytváření formulářů. Takže vytvořit si kontaktní nebo objednávkový formulář je otázkou několika málo minut.
  • Má modul multisite, díky kterému můžete všechny své webové prezentace spravovat z jednoho rozhraní. Pokud tedy máte k svému firemnímu webu i podpůrné microsite, tak vše můžete ovládat pohodlně z jednoho místa.
  • Má podporu pro více jazyků. Umožnuje neomezené množství jazykových mutací a vaše podnikání tak může být snadno světové.
V případě, že vám výše zmíněné vlastnosti nestačí, doprogramujeme libovolnou funkčnost do Woodee² CMS podle vašich potřeb.
Poptat funkce na míru

Nabízejte svým zákazníkům prověřený systém

Pro webdesignerské firmy, grafická studia, reklamní a marketingové agentury jsme připravili partnerský program, díky kterému mohou nabídnout svým klientům moderní redakční systém.

Neztrácejte váš čas a peníze vývojem, údržbou a opravami vlastního redakčního systému, nabízejte svým klientům osvědčený a modulární systém pro tvorbu webových stránek a e-shopů.

Staňte se partnery

Z našeho blogu

Všechny články

EET bude od března platit i pro e-shopy

Pozměňovací návrh, který měl zajistit pro e-shopy vyjímku z EET, dnes neprošel. Poslanci Parlamentu ČR tak v rámci třetího čtení pozměňovacího návrhu v oblasti daní zamítli možnou úpravu zákona o EET....

Co jsou Facebook Messenger Boti?

Co jsou Boti? Anebo už spíš: Kdo jsou Boti?  Obecně jsou boti automatizované zprávy cílené konkrétním uživatelům, kteří o danou službu projevili zájem. Konkrétně ale máte tu čest komunikovat s...

3 důvody, proč přejít na bezpečnější HTTPS

SSL (Secure Sockets Layer) certifikát, který slouží k navázání zašifrovaného spojení mezi webovým serverem a prohlížečem. Toto šifrované spojení pak zajišťuje to, že všechna data, která jím projdou me...

Co to je AMP?

Slyšeli jste již o AMP? Je to zkratka pro Accelerated Mobile Pages a Google tvrdí, že bude mít zásadní vliv na budoucnost mobilního webu. Google vyvíjí open source framework, který optimalizuje načítá...

SEO a obsahový marketing - 2. část

Přinášíme vám druhou část o tom, jak SEO a obsahový marketing ve vzájemné kombinaci hrají významnou roli v propagaci stránek. Správné propojení těchto oblastí může přinést efektivní výsledek, a to nej...

Chcete navrhnout řešení?

Váš on-line byznys potřebuje prověřený publikační systém!